NanoPlusTr
NanoPlusTr

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

NanoPlusTr NanoPlusTr

Menü

BALİSTİK FİLM

BALİSTİK FİLM

BALİSTİK FİLM

Türkiye temsilciliğini yaptığımız güvenlik/balistik filmi, uygulama sonrası:

Vandalizme,

Ateşli Silahlara ,

Bomba Patlamasına Karşı;

camlarınızın dayanımını arttırarak siz vedeğer verdiklerinizi koruma altına alır. Bu laminantlarınn içeriğinde çift eksenli yönlendirilmiş polietilen tereftalat olarak bilinen birinci sınıf polyester katları bulunmaktadır. Bu çift eksenli yönlendirme ile polyester katlar arasında çoklu kapanma açıları yaratılmaktadır, bu sayede camdan önce darbeyi alan yüzeyin mukavemeti artmaktadır. 

Talep edilen koruma seviyesini sağlamak için oluşturulan katmanların arasına su ile aktive olan yapıştırıcılar uygulanır, bu özel ürün cam ile film(ler) arasında etkinleşip, güneş ile tamamen kürlendikten sonra çok yüksek dayanımlı yüzeyler oluşmaktadır.

Balistik/güvenlik filmlerinin kullanım alanlarının başında cam ile kaplı binalar ve askeri alanlar gelmektedir. Terör olaylarına, bombalı saldırılara karşı uygulandığı alanın mukavemetini arttırarak oluşabilecek hasarları minimal seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Uygulandığı cam üzerinde görüş kaybı neredeyse yok denecek kadar azdır, %92'lik bir görüş netliği mevcuttur. Patlamada açığa çıkan enerjinin bir kısmını absorbe ederek, bir kısmını da geri yansıtma/esneme özelliğine sahiptir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz...