NanoPlusTr
NanoPlusTr

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

NanoPlusTr NanoPlusTr

Menü

GÖRSEL GİZLİLİK SİSTEMİ

GÖRSEL GİZLİLİK SİSTEMİ

GÖRSEL GİZLİLİK SİSTEMİ

CİEGO görsel gizlilik filmi, uygulanmaya hazır, kendinden yapışkanlı bir statik tutunma tabakası ile üretilmiştir. En basit tanımıyla, görsel gizlilik filmi, ışık miktarını değiştirerek camların saydam, yarı saydam veya opak görünmesini sağlar. Saydam (cam vb.) bölmelere kolayca entegre edilir.

Görsel gizlilik filmlerinin içindeki parçacıklar veya moleküller, akım verilip-kesildikçe saçılır veya hizalanır, bu da opaklık veya şeffaflık için ışığın geçmesine ve çeşitli ışık biçimlerinin değiştirilebilir kontrolüne izin verir. Bu teknoloji, görünür ışık, UV ve IR dahil olmak üzere çeşitli ışık formlarının kontrolünü sağlar.

Görsel gizlilik filmi ayrıca termal ve ses yalıtımı faydaları sağlayarak ortamın serin, konforlu ve sessiz kalmasına yardımcı olur. Görsel gizlilik filmi PDLC duvar anahtarı, uzaktan kumanda veya sesli komut ile kumanda edilebilmektedir. Ev otomasyon sistemlerine de kolayca entegre edilebilmektedir.

     Oteller için konaklamayı unutulmaz kılan bir tasarım iyileştirmesidir.

     Görsel gizlilik filmi opak olduğu zaman yüksek kaliteli bir projeksiyon ekranı görevi görür.

ANINDA GİZLİLİK

Görsel gizlilik filmi inkar edilemez şekilde gizlilik camı ve pencere uygulamalarının geleceğidir. İster ticari, ister konut veya özel uygulamalar olsun, Ciego'nun sunduğu en büyük avantaj, parmaklarınızın ucunda tam gizliliktir.

BİRÇOK KONTROL SEÇENEĞİ

Ciego marka filmler duvar anahtarıyla, dimmerle, uzaktan kumandayla veya kablosuz olarak kontrol edilebilmektedir. Tüm ev otomasyon sistemleriyle uyumludur. Hareket sensörleri ve ses kontrolüyle birden fazla cam panel kontrol edilebilmektedir.

ENERİ TASARRUFU

Görsel gizlilik filmi yüksek/düşük dış sıcaklıkların, ortam sıcaklığınıza etkilerini en aza indirerek enerji maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar. 48-55VAC'de çalışan ürünümüz, açıkken (şeffaf) m² başına 3W ve kapalıyken (opak) 0W enerji tüketir.

REKLAM ALANLARI 

Ciego görsel gizlilik filmi, opak olduğunda bir HD projeksiyon ekranı oluşturur.  Ürünümüz reklam için projeksiyonla eşleştirilerek ticari alanlardaki geliri artırır. Ürünlerinizin tanıtımıyla alışveriş yapanları cezbedip, ekranlarla vitrin pencerelerini ve mağaza içi ekranları geliştirebilirsiniz.

     Vitrinler          Ürün sunumları          Fuar etkinlikleri          Görsel mağazacılık

Canlı reklamlarla müşterilerin ilgilerini çeker.

Alışveriş yapanların şeffaf olduğunda mağazanızın içindeki ürünleri ve atmosferi görmelerine olanak verir. 

Geleneksel tabelaların değiştirilmesiyle ilişkili zamandan ve paradan tasarruf edilmesini sağlar.

KOLAY BAKIM

Ciego görsel gizlilik filminin bakımı oldukça kolaydır. Perde, jaluzi ve panjurların aksine tozun yalnızca bir kısmını toplar, bu nedenle temizlik minimumda tutulur.

Temizlik yaparken sistemi kapatın ve yumuşak bir bez ve izopropil alkol kullanın.

RADYASYONU ENGELLEYİN 

UV ve Kızılötesi radyasyona doğrudan maruz kalmak sağlığınız için tehlikelidir.

Ciego görsel gizlilik filmi zararlı UV ışınlarını %98 ve kızılötesi radyasyonu %95 bloke eder.