NanoPlusTr
NanoPlusTr

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

NanoPlusTr NanoPlusTr

Menü

PROJEKTÖR

PROJEKTÖR

PROJEKTÖR

PROJEKTÖR

  • Elde taşınabilen,
  • Silahlara takılabilen,
  • Araçlara monte edilebilen olarak 3 ana modelimiz bulunmaktadır.

Distribütörlüğünü yaptığımız projektör modelleri,  benzersiz 12.000,000 mum güç çıkışına sahip, hafif, yüksek yoğunluklu bir aydınlatma sistemidir. Projektörlerimiz üç ışık şiddeti ayarına ve anlık görme kaybı oluşturan (öldürücü olmayan etkili bir silah) güçlü flaş sistemine sahiptir. Flaşın frekans ve süresinin çalışma sırasında kullanıcı tarafından ayarlanabilmesi bakımından benzersizdir. Aynı zamanda motorlu huzme genişlik ayarına sahip tek el projektörüdür, kullanıcı ışığı 1° dereceden 40° derecelik açıya kadar değiştirme imkanına sahiptir.

Ürün paketinde yerleşik AC/DC şarjlı bir lityum pil bulunmaktadır, beş seviyeli bir LED yakıt göstergesine sahiptir ve 110 dakika boyunca varsayılan huzme seviyesinde ışığı çalıştırabilir. Bu paket ayrıca içinde bir kızılötesi filtre ve kolimatör lens içermektedir.

Bu modellerimizin içinde ise 3 serimiz mevcuttur;

S430-Y Serisi;

Gözetim, güvenlik ve araç üstü uygulamalar için çok geliştirilmiştir. Özellikler arasında 12.000.000 mum gücü çıkışı, motorlu ışık genişliği ve kullanıcı tarafından programlanabilen flaş bulunur.

S430-W3 Serisi;

Araçlara, uzak silah istasyonlarına (RWS) ve ağır silahlara kurulum için çok uygundur. Özellikler arasında 12.000.000 mum gücü çıkışı, motorlu ışık genişliği ve kullanıcı tarafından programlanabilen flaş bulunur. S430-W3, herhangi bir MIL-STD-1913 Picatinny rayına alet gerektirmeden monte edilebilmektedir.

PKG-E Serisi;

Zorlu hava koşullarına sürekli maruz kalacak şekilde tasarlanan, aşırı sıcaklıklarda optimum performans için dahili soğutma sistemli, 12.000.000 mum gücü çıkışı olup alüminyum muhafaza içine yerleştirilmiştir. Projektör, gemiler ve çevre kuleleri dahil olmak üzere çeşitli platformlara monte edilebilir. PKG-E  bilgisayarla kontrol edilebilir ve genellikle üçüncü taraf ethernet'ten seri sunucularla kullanılır, bu da birden fazla projektörün aynı ağ üzerinde birbirine bağlanmasına izin verir.

Bu serilere aplike edilebilen 2 adet lens mevcuttur;

A-1500 Duman Filtresi;

Bu filtre, projektörün sis, duman veya toz koşullarında çalıştırılması gerektiğinde önerilir. Ortaya çıkan sarı ışık rengi, havadaki parçacıklardan yansıdığı için parlamayı azaltır.

A-1850 850mm Isı Filtresi;

Bu filtre, projektörü 2. ve 3. nesil gece görüş cihazları ve kızılötesine (infrared) yakın duyarlı kameralarla uyumlu gizli bir kızılötesi aydınlatıcıya dönüştürür. Filtre, 850 mm'lik keskin bir kesime ve 850 mm'nin üzerinde %80'den daha iyi geçiş verimliliğine sahiptir. Filtre pozitif kilitleme mekanizması, herhangi bir alet gerektirmeden projektörden hızlı bir şekilde takılmasını ve çıkarılmasını sağlar.